More ideas
to make information
noticeable

Kim jesteśmy?

Ika Lompe

Co-founder
Dzięki doświadczeniu i wykształceniu kierunkowemu posiadam specjalistyczną wiedzę i umiejętności gwarantujące profesjonalizm oferowanych usług. Od Key Accounta, przez Project Managera, po Team Leadera – moja praca była zawsze związana z tą samą branżą. Wieloletni staż w dużych i prężnie działających firmach pozwolił mi na stworzenie sieci kontaktów z najlepszymi i zaufanymi wykonawcami, którzy zapewniają najwyższą jakość dostarczanych przez LK Project produktów.

Ukończyłam Zarządzanie oraz studia podyplomowe z zakresu Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Studiowałam także Marketing i Reklamę w Paradise Valley Community College w Phoenix w USA. Zagraniczne doświadczenia dały mi możliwość nie tylko poszerzenia wiedzy merytorycznej, ale również umiejętności językowych w obszarze języka technicznego i branżowego.

Poza specjalistyczną wiedzą związaną z materiałami POS (technologie, koncepcje, efektywność), posiadam także kompetencje w zakresie technik sprzedaży i negocjacji, analizy strategicznej oraz reklamy.

Cenię profesjonalizm, oryginalność, kompleksowość i konsekwencję – dbam o to, by oferta LK Project posiadała wszystkie te cechy. Co więcej, naprawdę (choć być może brzmi to sztampowo) uwielbiam swoją pracę! To moja pasja, dlatego nie stoję w miejscu i staram się wciąż rozwijać branżowe umiejętności, które pozwalają mojej firmie oferować rozwiązania jak najbardziej dopasowane do oczekiwań Klientów.

Moją drugą pasją jest sport. Jako mała dziewczynka, trenowałam wyczynowo żeglarstwo i piłkę ręczną, uwielbiam również sporty zimowe takie jak narty czy snowboard.

Andrzej Kosewski

Co-founder
Jestem tzw. „umysłem ścisłym” – cenię konkretne i efektywne rozwiązania, które przynoszą realne korzyści oraz pozwalają osiągnąć założone cele. W biznesowych relacjach z ludźmi najważniejsza jest dla mnie chęć współpracy.

Ukończyłem Organizację i Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży materiałów POS. Przez długi czas pracowałem w środowisku międzynarodowym. Moimi partnerami biznesowymi były duże korporacje, takie jak np. McDonalds’, KFC, Grohe czy Franke.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi pogłębić umiejętności niezbędne do współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Pomaga mi w niej również znajomość języków obcych: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Posiadam dużą wiedzę techniczną związaną z tworzeniem materiałów POS. Zajmuję się także usprawnianiem metod produkcji w oparciu o Lean Management Process Optimization.

W pracy ważne jest dla mnie odpowiednie przygotowanie merytoryczne, precyzja, skuteczna realizacja założonych celów i zaangażowanie.

Poza pracą, moją pasją jest witrażownictwo.